MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9298572
nr 929 8572
Sideboard
Jugend, längd: 100, djup: 52, längd: 113
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 december 2014
kl 20:01:36
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.